Darmowa dostawa już od 100 zł wartości zamówienia

Xen Tan

Top produkty
-50%
Cena promocyjna 58,27 zł
+ 58 pkt. Punkty SkinClub dla Ciebie za każdy zakup. Dowiedz się więcej!
Regular Price 116,54 zł
  • Dostępny w magazynie
2 Produkty
-50%
Cena promocyjna 58,27 zł
+ 58 pkt. Punkty SkinClub dla Ciebie za każdy zakup. Dowiedz się więcej!
Regular Price 116,54 zł
  • Dostępny w magazynie
2 Produkty

Potrzebujesz porady?

Tel. +48 34 343 56 62

DiagnostykaSkóry

w przygotowaniu...

Xen Tan

Xen-Tan w swojej szerokiej ofercie posiada samoopalacze, peelingi do twarzy i ciała, rękawice ułatwiające aplikację preparatu oraz pudry brązujące. Samoopalacze od marki, pozwalają uzyskać naturalną opaleniznę bez ingerencji słońca. Marka Xen-Tan została założona w USA przez Derę Enochson, jej obecnego dyrektora zarządzającego.
Pomysł na tworzenie samoopalaczy zrodził się w jej głowie ze względu na to, że jako posiadaczka bardzo jasnej karnacji i rudych włosów, nie mogła pochwalić się zdrową, słoneczną opalenizną. Poszukując idealnego rozwiązania dla siebie, stworzyła serię własnych samoopalaczy. Wyróżnia je brak nieprzyjemnego zapachu oraz efektu marchewkowego koloru na skórze.
W 2002 roku na rynku pojawił się pierwszy samoopalacz marki Xen-Tan. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu Dery jako wizażystki, produkty mają idealnie dobraną, oliwkową tonację.
Produkty Xen-Tan wyróżnia bardzo przyjemny zapach, lekka konsystencja i nadawanie efektu naturalnej opalenizny. Dodatkowo preparaty odżywiają i pielęgnują skórę. Sekret marki tkwi w uwalniającym się w czasie faktorze, który kontroluje czas i ilość uwalniania zawartego w formule dihydroksyacetonu (DHA) podczas stosowania samoopalacza.