Afiliacja - Program Parterski SKINADVISOR

Jesteś Blogerką Beauty, LifeStyle, a może Social Media Influencerką, prowadzisz kanał na You Tube?

Lubisz testować kosmetyki, dermokosmetyki i potrafisz je recenzować?

Potrafisz świetnie pisać? A może masz wykształcenie kosmetologiczne?

Dołącz do naszej Afiliacji i współpracuj ze SKINADVISOR i zarabiaj na swoim Blogu i profilach w Mediach Społecznościwoych, który prowadzisz.

Darmowe kosmetyki ?*

Jeżeli prowadzisz Blog Beauty lub LifeStyle, koniecznie napisz do nas na adres affiliate@skinadvisor.pl, który produkt chciałbyś przetestować i zrecenzować na swoim Blogu.

Jeżeli twoi Followersii zdecyudują się na zakup z Twojego polecenia - Ty zarobiasz ! 
Polecasz produkty jak chcesz i gdzie chcesz np: na Instagram lub Facebook.

Jak przystąpić do Afiliacji Programu Partnerskiego SkinAdvisor ?

1. Załóż swoje konto w Sklepie (otrzymasz email z prośbą o potwierdzenie rejestracji).

2. Zaloguj się. Wejdź w zakładkę “Moje konto”,

a następnie w menu konta przejdź do pozycji: 

3 “Program partnerski”. Postępuj zgodnie z instrukcją.


* decyzję o przesłaniu darmowego produktu do  testu otrzymasz po naszej analizie twojego Bloga oraz kont Social Media, kanału YouTube

Afiliacja - Program Partnerski dla blogerów

Dla kogo: dla Blogerów
Jak to działa: Prowadzisz blog? Skorzystaj z możliwości naszego programu Afiliacyjnego. Polecaj produkty na blogu, korzystając ze specjalnych linków afiliacyjnych, widgetów, baerów dostępnych do pobrania z Twojego Panelu Klienta. Dzięki nim łatwo wyświetlisz dostępne w sklepie produkty na Twoim blogu. Zarabiaj na zakupach Twoich czytelników.
Jak przystąpić do programu: wejdź na stronę SKINADVISOR i zarejestruj swoje konto w sklepie. Zaloguj się. Wejdź w zakładkę “Moje konto”, a następnie w “Program partnerski”. Postępuj zgodnie z instrukcją.

Afiliacja - Program partnerski dla Social Media Influencerek

Dla kogo: dla Social Media Influencerek
Jak to działa: Aktywnie działasz w mediach społecznościowych? Obserwuje Cię wielu followersów? Twoje posty są chętnie lajkowane i udostępniane? Polecaj produkty dostępne w SKINADVISOR na swoich kontach na Instagramie, Facebooku, Youtubie i zarabiaj na zakupach swoich followersów.
Jak przystąpić do programu: wejdź na stronę SKINADVISOR i zarejestruj swoje konto w sklepie. Zaloguj się. Wejdź w zakładkę “Moje konto”, a następnie w “Program partnerski”. Postępuj zgodnie z instrukcją.

Współpraca z Copywriterami

Dla kogo: dla Copywriterów / Kosmetologów
Jak to działa: Chcesz dołączyć do naszego zespołu jako Copywriter? Masz wykształcenie kierunkowe lub duże doświadczenie w branży? Masz lekkie pióro i potrafisz tworzyć ciekawe, angażujące i inspirujące teksty? Ortografia i interpunkcja nie mają przed tobą tajemnic? Zostań copywriterem w SKINADVISOR!
Jak rozpocząć współpracę: wyślij krótką informację o sobie oraz próbkę Twoich tekstów na adres affiliate@skinadvisor.