Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

World Dermatologic Research

Top produkty
299,00 zł
3 szt
  • Dostępny w magazynie
240,00 zł
30 ml
-29%
Cena promocyjna 142,31 zł Regular Price 201,00 zł
75 ml
  • Dostępny w magazynie
6 Produktów
-29%
Cena promocyjna 142,31 zł Regular Price 201,00 zł
75 ml
  • Dostępny w magazynie
299,00 zł
3 szt
  • Dostępny w magazynie
240,00 zł
30 ml
6 Produktów

World Dermatologic Research

Marka WDR (World Dermatologic Research) powstała w maju 2004 roku we Włoszech. WDR tworzy dermokosmetyki spełniające oczekiwania zarówno lekarzy medycyny estetycznej, dermatologów, jak i pacjentów.  Dermokosmetyki to preparaty łączące właściwości ksometyków oraz farmaceutyków.
Innowacyjne preparaty WDR efektywnie zapobiegają procesowi starzenia się skóry i zmniejszają jego objawy.  Dodatek antyoksydantów pochodzących z witamin,  niweluje aktywność wolnych rodników i poprawia koloryt skóry.  Redukuje procesy fotostarzenia, wywołane przez promieniowanie UV. 
World Dermatologic Research ma w swojej ofercie żel regenerujący z kwasem migdałowym, który może być stosowany zarówno przed jak i po peelingu. W swojej formule zawiera również silne antyoksydanty — resweratrol i kwercytynę.
Wskazaniem do stosowania żelu są: widoczne objawy fotostarzenia się skóry, zmarszczki, przebarwienia i rozszerzone ujścia gruczołów łojowych. Mandel Active Żel może być stosowany na wszystkie typy skóry, bez względu na porę roku (zawiera ochronę przeciwsłoneczną SPF 20).

World Dermatologic Research ma w swojej ofercie żel regenerujący z kwasem migdałowym, który może być stosowany zarówno przed, jak i po peelingu. W swojej formule zawiera również silne antyoksydanty - resweratrol i kwercytynę. Wskazaniem do stosowania żelu są: widoczne objawy fotostarzenia, zmarszczki, przebarwienia i rozszerzone ujścia gruczołów łojowych. Mandel Active Żel może być stosowany na wszystkie typy skóry, bez względu na porę roku(zawiera ochronę przeciwsłoneczną SPF 20).