Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Kosmetyki Wiqo

7 Produktów
7 Produktów

Kosmetyki Wiqo

Wiqo jest włoską marką, która tworzy najwyższej jakości dermokosmetyki. Siedzibą marki jest Triest. W Polsce Wiqo obecna jest od 2014 roku.
W ofercie Wiqo znajdują się kremy odżywcze i nawilżające do skóry suchych, mieszanych i normalnych oraz całego ciała, a także płyn wygładzający z kwasem glikolowym do twarzy. Dzięki precyzji oraz miłości do piękna. Wiqo posiada najlepsze opinie na światowym rynku. Preparaty podnoszą poziom nawodnienia skóry oraz pobudzają proces tworzenia kolagenu i elastyny. Kolagen zwiększa jędrność skóry, zaś elstyna poprawia jej sprężystość. Skóra odzyskuje promienny blask i młody wygląd. Dedykowane są nie tylko dla skóry dojrzałej i starzejącej się, lecz także dla skóry młodszej, z pierwszymi oznakami starzenia.
Preparaty Wiqo są cenione przez dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie. Polecane są przede wszystkim po zabiegu rewitalizującym skórę PRX-T 33 (zawierającym TCA — kwas trójchlorooctowy, kwas kojowy i nadtlenek wodoru). Produkty od Wiqo poprawiają stan skóry, pozwalając na redukcję przebrawień oraz blizn. Zapewniają intensywą rewitalizacją skóry. Głównym celem marki jest pobudzenie skóry do naturalnej, intensywnej odnowy. Silna regeneracja naskórka pozwala zmienić pokłady skóry, na której występowały nieestetyczne przebarwienia. Skóra staje się odnowiona, naprężona i jednolicie ubarwiona. Dodatkowo w serii od Wiqo znajdują się preparaty łagodzące podrażnienia oraz głęboko nawilżające. Dzięki temu możliwa jest pełna regeneracja skóry po zabiegach peelingujących i złuszczających.