Ekspresowa realizacja zamówień

W SKINADVISOR wiemy, jak istotnym jest sprawne i szybkie doręczanie zamówień do naszych Klientek i Klientów. Zależy nam, aby obsługa procesu zakupowego przebiegała bez utrudnień. Dlatego opieramy się nie tylko skomputeryzowanym zapleczu logistycznym, ale także na sprawdzonej współpracy z renomowanymi dostawcami, by czas oczekiwania na zamówienie był jeszcze krótszy.

Darmowa dostawa

Czy kupujesz swoje kosmetyki w SKINADVISOR regularnie czy jednorazowo, czy dla siebie czy dla bliskich - gwarantujemy Ci zawsze bezpłatną dostawę przy kwocie zamówienia powyżej 199,99 zł. Skorzystaj!

Zwrot do 90 dni

Produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? W SKINADVISOR masz zawsze prawo do zwrotu zakupionego towaru do 90 dni od momentu otrzymania przesyłki. Zamów i opłać kuriera, który dostarczy do SKINADVISOR Twoją przesyłkę, by ekspresowo otrzymać zwrot pieniędzy za Twoje zamówienie. Pamiętaj, że zakupiony towar nie może nosić znamion użytkowania.

Zaufani dostawcy

W trosce o najwyższy standard w doręczaniu zamówień współpracujemy z renomowanymi firmami logistycznymi: GLS, Pocztą Polską, InPost. Dzięki temu masz pewność, że Twoja przesyłka dotrze do Ciebie szybko i bez zbędnych utrudnień.

Bezpieczna przesyłka

O Twoje zamówienie dbamy na każdym etapie jego realizacji. Pakujemy je i zabezpieczamy tak, aby najwyższej jakości produkty dotarły do Ciebie w stanie nienaruszonym. Współpraca z renomowanymi dostawcami gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo w dostawie produktów, ale również możliwość śledzenia drogi przesyłki poprzez stronę internetową.