Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

ST Tropez

We can't find products matching the selection.

Potrzebujesz porady?

Tel. +48 34 343 56 62

DiagnostykaSkóry

w przygotowaniu...

ST Tropez

ST Tropez to brytyjska marka powstała blisko 20 lat temu, specjalizująca się w dziedzinie samoopalaczy, balsamów, pianek i musów brązujących. Na polskim rynku zadebiutowała w 2013 roku. Jej popularność wynika ze stawiania na naturalność, uczciwość i zniewalające rezultaty.
Receptura produktów opiera się na bazie wyciągu z aloesu oraz technologii Aromaguard. Formuła ta umożliwia zminimalizowanie nieprzyjemnego zapachu DHA typowego dla samoopalaczy (nawet o 70%!). Stosowanie produktów ST Tropez gwarantuje uzyskanie naturalnej, równomiernej i długotrwałej opalenizny bez pozostawiania nieestetycznie wyglądających smug. Produkty bardzo łatwo rozprowadzają się na skórze oraz szybko wchłaniają, nie pozostawiając na niej tłustego filmu. Delikatnie się rozprowadzają i nie barwią skóry na pomarańczowy, sztuczny kolor. Posiadają delikatny, subtelny zapach. Preparaty brązujące marki, słyną z pozostawiania długotrwałego efektu naturalnej opalenizny. Dzięki temu produkty ST Tropez cieszą się najlepszą opinią wśród firm produkujących samoopalacze.
W swoim dorobku ST Tropez posiada ponad 45 nagród przyznawanych przez prestiżowe magazyny za jakość i skuteczność stosowania. Ambasadorką marki jest słynna brytyjska modelka — Kate Moss.