DARMOWA DOSTAWA JUŻ PRZY ZAKUPACH OD 199 ZŁ

SkinCeuticals

2 Produkty
2 Produkty

Potrzebujesz porady?

Tel. +48 34 343 56 62

DiagnostykaSkóry

w przygotowaniu...

SkinCeuticals

SkinCeuticals została założona w 1997 roku przez doktora Sheldona R.Pinnela, który jest głównym doradcą medycznym marki. SkinCeuticals dokonała rewolucji w kwestii pielęgnowania skóry i stworzyła dziedzinę kosmeceutyków w Stanach Zjednoczonych. Po wieloletnich naukowych badaniach zespół ekspertów Skin Ceuticals opatentował pierwszą technologię powierzchniowej aplikacji witaminy C. W ten sposób marka stała się pionierem w kwestii aktywnej fotoochrony skóry i działania antyoksydacyjnego.
SProgram pielęgnacyjny SkinCeuticals zapewniają odpowiednią ochronę i poprawiają kondycję skóry. Składa się z trzech elementów takich jak: zapobieganie, ochrona i korygowanie, które stanowią filozofię marki. Produkty SkinCeuticals zostały stworzone celem zapobiegania uszkodzeniu skóry. Dba o korygowanie istniejących defektów i nieprawidłowości. SkinCeuticals w swojej szerokiej ofercie posiada preparaty oczyszczające, czy antyoksydanty do stosowania miejscowego. Znane są także filtry przeciwsłoneczne, produkty nawilżające oraz toniki, kremy i serum.
Naturalne antyoksydanty zawarte w formule preparatów, zapewniają najbardziej zaawansowaną ochronę przed fotostarzeniem skóry. Stosowane wraz z filtrami przeciwsłonecznym gwarantują optymalną ochronę. Dzięki temu marka wspiera kondycję skóry i zapobiegają widocznym oznakom fotostarzenia. Produkty korygujące są połączeniem składników wzmacniających, złuszczających i rozjaśniających. Ich kompleksowe działanie regeneruje i przywracają skórze młodszy, zdrowszy wygląd. Preparaty korygują takie problemy skórne jak: zmarszczki, przebarwienia i trądzik.