Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Kosmetyki Skin Tech

10 Produktów
129,99 zł
150 ml
  • Dostępny w magazynie
129,99 zł
50 ml
  • Dostępny w magazynie
129,99 zł
50 ml
  • Dostępny w magazynie
129,99 zł
50 ml
  • Dostępny w magazynie
129,99 zł
50 ml
  • Dostępny w magazynie
10 Produktów

Kosmetyki Skin Tech

Skin Tech to marka, która mieści się w Costa Brava w Hiszpanii. Od 1996 roku oferuje preparaty przeznaczone do skutecznej, profesjonalnej kuracji peelingowej i regeneracyjnej. Cała gama kosmetyków marki Skin Tech jest dedykowana dwóm głównym grupom — pierwsza to dermatolodzy, lekarze medycyny estetycznej i chirurdzy plastyczni. Do tej grupy adresowane są peelingi. Dla drugiej grupy — pacjentów, dedykowane są kremy do codziennej pielęgnacji, które najczęściej aplikowane są po wykonaniu zabiegów z użyciem peelingów, aby wzmocnić efekt pozabiegowy.
Marka Skin Tech cieszy się zaufaniem klientów od blisko 20 lat. W swej ofercie posiada kremy liftingujące, redukujące blizny i przebarwienia, oczyszczające i nawilżające. Preparaty od Skin Tech tworzone są na bazie kwasów TCA. Ich dawki i stężenia, gwarantują bezpieczny zabieg złuszczania. Najbardziej znanym produktem marki Skin Tech jest peeling Easy TCA, służący do głębokiego złuszczania kwasami. Uważany jest za najprostszy i najbezpieczniejszy do wykonania i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Używany jest w przypadku fotostarzenia, ostudy i trądziku. Skutecznie działa w przypadku redukcji blizn i przebarwień po trądziku. Działa także w przypadku skóry palacza, zmarszczek, keratozy i rozstępów. Produkty Skin Tech nie tylko można stosować w ramach zabiegów, ale także jako intensywne źródło regeneracji tuż po nich!
Marka niezwykle dba o komfort klientów oraz ich zdrowie. Dlatego produkty są ściśle nadzorowane i sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa. Zapewniają niebywałą wydajność i długotrwały efekt. Skin Tech sprawdza się w ciężkich przypadkach klinicznych. Przeznaczony jest dla osób z problemami natury dermatologicznej oraz dla tych, którzy pragną poprawić stan swojej skóry. Marka proponuje najskuteczniejszą i najbardziej bezpieczną kurację, poprzez złuszczanie kwasami.