Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Kosmetyki Skin Renu

Top produkty
144,99 zł
30 ml
  • Dostępny w magazynie
1 Produkt
144,99 zł
30 ml
  • Dostępny w magazynie
1 Produkt

Kosmetyki Skin Renu

Marka Skin Renu została założona przez doktora Leigha Hopkinsa. Ekspertem i twórcą całej gamy dermokosmetyków jest chirurg plastyczny doktor Romulo Mene. Skin Renu tworzy zaawansowane formuły preparatów do pielęgnacji skóry dojrzałej. Marka nie stosuje drażniących substancji i innych agresywnych metod leczenia. Troska firmy o zdrowie konsumenta sprawiła, iż Skin Renu posiada same pozytywne opinie.
Unikalny skład preparatów Skin Renu zawiera naturalnie aktywne lipidy, które odnawiają komórki skóry. Kosmetyki w swym składzie zawierają: antyoksydanty, wyciągi roślinne, witaminy, minerały i peptydy. Są one dodawane do produktów, celem poprawy konkretnych defektów skórnych takich jak: zmarszczki wokół oczu, sińce, worki czy podrażnień skóry na skutek intensywnych zabiegów medycznych. Składniki te docierają w głąb skóry i odbudowują płaszcz hydrolipidowy skóry, poprawiając jej nawilżenie.
Misją firmy jest tworzenie coraz to nowszych produktów, które będą skutecznie penetrowały skórę w celu uzupełnienia naturalnych lipidów w jej głębokich warstwach. Jest to niezwykle istotne, gdyż w tym miejscu rozpoczyna się proces odnowy skóry. Dzięki zastosowaniu produktów Skin Renu skóra stanie się młodsza, zdrowsza i elastyczniejsza. Preparaty te wytwarzane są z najwyższej jakości surowców, są wolne od parabenów, a ich opakowania nie zawierają szkodliwego bisfenolu A. Pełna odnowa i nawilżenie, zapewnia długotrwały efekt kuracji przeciwzmarszczkowej. Preparaty Skin Renu powodują modyfikację biochemiczną na poziomie komórki. Przywracają jej naturalną jędrność i elastyczność. Rezultatem jest zachowanie gładkiej, miękkiej i napiętej skóry. Regularne stosowanie produktów Skin Renu przez okres około miesiąca sprawia, że skóra nabiera młodszego i zdrowszego wyglądu. Skin Renu nie testuje swych kosmetyków na zwierzętach.