Darmowa dostawa już od 100 zł wartości zamówienia

Silk Oil of Morocco

We can't find products matching the selection.

Potrzebujesz porady?

Tel. +48 34 343 56 62

DiagnostykaSkóry

w przygotowaniu...

Silk Oil of Morocco

Marka Silk Oil of Morocco jest firmą rodzinną, która została założona w Brisbane, w Australii przez Shirley Piscina. Pierwszy preparat pojawił się na rynku w czerwcu 2010 roku. Początkowo produkty dystrybuowane były jedynie na terenie Australii, obecnie znane są na całym świecie, przede wszystkim w krajach takich jak: Wielka Brytania, Japonia, Niemcy, Włochy, Finlandia, Islandia, Szwecja, Kanada i Dubaj.
Silk Oil of Morocco w swojej ofercie posiada najwyższej jakości produkty do profesjonalnej pielęgnacji włosów, twarzy i ciała oraz kosmetyki mineralne. Formuła wszystkich preparatów opiera się na certyfikowanym oleju arganowym, tłoczonym na zimno oraz w pełni naturalnych składnikach aktywnych. Marka oferuje klientom szeroką gamę produktów. Skupia się na pielęgnacji włosów oraz rzęs. Oferuje produkty bogate w naturalny olej arganowy oraz witaminę E. Składniki te wspierają naturalną odbudowę włosa. Wypełniają puste przestrzenie i naprawiają zniszczenia. Wspomagają syntezę kolagenu oraz mikrowłókien włosa. Pozostawiają je lśniące i mocne. W ofercie marki znajdują się także odżywki do rzęs, dzięki którym stają się one dłuższe, grubsze i gęste.
Silk Oil of Morocco spełnia się w dziedzinie preparatów odżywczych dla osób, które borykają się z różnymi problemami natury dermatologicznej oraz trychologicznej. Produkty marki nawilżają i regenerują, zyskując same pozytywne opinie wśród konsumentów. Pielęgnują oraz chronią skórę i włosy, wspierając naturalne mechanizmy obronne. Nie wywołują alergii ani podrażnień, a ich opakowania całkowicie podlegają recyklingowi.