Program lojalnościowy SkinClub

Program SkinClub to idealny sposób na oszczędzanie i dostęp do wyjątkowych ofert, dobranych specjalnie dla Ciebie. To także prosta droga do wyjątkowych promocji i katalogów VIP, pełnych ekskluzywnych produktów w rewelacyjnych cenach. Sprawdź, co oferuje Tobie uczestnictwo w programie lojalnościowym SkinClub już teraz. Zapoznaj się z zasadami członkostwa i dołącz do elitarnego grona klientów VIP.

Odbieraj atrakcyjne nagrody

Wymieniaj zebrane punkty na nagrody z katalogu nagród - ekskluzywne gadżety SKINADVISOR dostępne wyłącznie dla naszych klientek, pakiety testowe, modne dodatki i nie tylko. Sprawdź katalog nagród SkinClub i dołącz do programu!

Płać punktami za zamówienie

Zapłać za swoje zamówienie zebranymi punktami SkinClub! Podczas składania zamówienia możesz wykorzystać swoje punkty SkinClub i zapłacić mniej! Punkty SkinClub to nie tylko nagrody. To także cashback i fantastyczne rabaty!

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych ofert VIP

10 000 punktów SkinClub to przepustka do ekskluzywnej grupy klientek VIP, dla której przygotowaliśmy specjalny katalog nagród oraz najlepsze oferty cenowe dla wybranych produktów.

Dowiedz się co premiujemy punktami w programie SkinClub!

Przystąpienie do programu

W programie lojalnościowym SkinClub korzyści płyną od samego początku. Doceniając Twoje zaangażowanie powitamy Cię w programie SkinClub dając Ci na start aż 100 pkt!

Każde Twoje zakupy

Czy kupujesz dla siebie czy dla bliskich, czy w cenach regularnych czy promocyjnych w programie SkinClub premiujemy punktami każde Twoje zakupy według prostych i przejrzystych zasad – za każde wydane 1 zł w sklepie otrzymasz 1 pkt!

Twoje opinie o produktach

Zakupy spełniły Twoje oczekiwania? Stosowane kosmetyki spełniły swoją rolę? Podziel się swoją opinią z innymi! Recenzuj kupowane produkty dzieląc się opinią o nich. Wartościowe recenzje nagradzamy punktami w programie!

Aktywność w mediach społecznościowych

Udostępniając informacje o zakupionych produktach w mediach społecznościowych również możesz liczyć na dodatkowe punkty w programie SkinClub. Premiujemy udostępnione linki do produktów na Twoim Facebooku, Twitterze, Pintereście dodatkowymi punktami w programie!

Zostań ambasadorką SkinAdvisor

Polecaj sklep SkinAdvisor! Wysyłaj zaproszenia do zapoznania się z bogatą ofertą produktową swoim znajomym. Każdy zarejestrowany z Twojego polecenia użytkownik to aż 10 pkt w programie dla specjalnie Ciebie.

Zakupy Twoich znajomych

Twoi znajomi zaczęli aktywnie kupować w SkinAdvisor? Za ich zamówienia również otrzymasz punkty.