Próbki dermokosmetyków dopasowane do Ciebie

Dbając o Twój komfort i możliwość szczegółowego zapoznania się z kosmetykami i dermokosmetykami oferowanymi przez SkinAdvisor dajemy Ci wyjątkową szansę testowania naszych produktów w formie próbek. Testujesz, co chcesz i kiedy chcesz. Dobierasz próbki do potrzeb Twojej skóry, by mieć pewność, że kupujesz to, co dla Ciebie i Twojej skóry najlepsze. Jeśli nie masz pewności, jaki zestaw próbek dobrać - nasi wykwalifikowani dermokonsultanci chętnie pomogą, dobierając zestaw dopasowany specjalnie do Twoich potrzeb. Darmowe próbki to zarówno propozycje znanych i cenionych marek, jak i możliwość samodzielnego przetestowania nowości.

Wybierz próbki ulubionych produktów

Złóż zamówienie i wybierz zestaw próbek produktów, które chcesz przetestować! Wybieraj spośród znanych i sprawdzonych produktów, jak również spośród dostępnych nowości. Wybieraj samodzielnie lub pozwól sobie doradzić - zaproponowane przez nasz system próbki będą dopasowane do Twojej skóry na podstawie wcześniejszych zakupów.

Próbki dobrane przez specjalistów

Nie wiesz, które z produktów najlepiej odpowiedzą na potrzeby Twojej skóry? Możesz zdać się na naszych specjalistów. Wybiorą specjalnie dla Ciebie optymalny zestaw próbek, dopasowany indywidualnie do potrzeb Twojej skóry!

Próbki do każdego zamówienia

W SkinAdvisor dziękujemy za każdy zakup. Dlatego darmowe próbki możesz dobrać do każdego składanego zamówienia! Ilość próbek uzależniona jest od wartości Twojego zamówienia!