Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Kremy z filtrem SPF do twarzy - Kremy przeciwsłoneczne

Top produkty
-17%
Cena promocyjna 105,99 zł Regular Price 128,50 zł
200 ml
  • Dostępny w magazynie
-31%
Cena promocyjna 87,99 zł Regular Price 128,50 zł
200 ml
133 Produkty
-58%
Cena promocyjna 102,99 zł Regular Price 249,98 zł
Zestaw
  • Dostępny w magazynie
133 Produkty

Kremy z filtrem SPF do twarzy - Kremy przeciwsłoneczne

Kosmetyki o najwyższej ochronie przed słońcem. System fotostabilnych filtrów UVB/ UVA oraz sprawdzone już działanie antyrodnikowe witaminy E i C, chronią komórki przed negatywnym działaniem promieniowania. Wyjątkowo lekkie konsystencje filtrów Uriage zapewniają przyjemność stosowania i szybką wchłanialność. Dzięki kompleksowi Aquaspongines stopień nawilżenia skóry utrzymuje się również po wielu godzinach ekspozycji na słońcu.

Jakie kremy przeciwsłoneczne wybrać?

Skuteczność ochrony wyrażona jest w formie liczby SPF – im jest wyższa, tym gwarantuje lepszą osłonę skórze. Kosmetyki przeciwsłoneczne do twarzy powinny być idealnie dobrane oraz systematycznie stosowanie. Kremy do opalania zapobiegają powstawaniu zmarszczek, wiotczeniu skóry oraz pojawieniu się na skórze przebarwień. Najwyższej jakości kosmetyki do opalania tj. krem z filtrem do twarzy potrafi przynieść pozytywny efekt, dlatego warto zaopatrzyć się w sprawdzone produkty zabezpieczające i wzmacniające naskórek.

Kremy przeciwsłoneczne do twarzy

Chronienie twarzy przed promieniowaniem nie musi opierać się tylko o zabezpieczenie cery kosmetykami z wysokim filtrem. Stopniowe opalanie twarzy może być spowodowane używaniem kremów, balsamów lub emulsji. Kosmetyki brązujące to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać efekt muśnięcia słońcem bez wystawiania skóry na działanie promieni słonecznych. System fotostabilnych filtrów UVB/UVA oraz sprawdzone już działanie antyrodnikowe witaminy E i C, chronią komórki przed negatywny, działaniem promieniowania. Polecamy wyjątkowo lekkie konsystencje filtrów Uriage, zapewniające przyjemność stosowania i szybką wchłanialność. Dzięki kompleksowi Awuaspongines stopień nawilżenia skóry utrzymuje się również po wielu godzinach ekspozycji na słońcu.