Darmowa dostawa już od 100 zł wartości zamówienia

PCA Skin

44 Produkty
362,00 zł
+ 362 pkt. Punkty SkinClub dla Ciebie za każdy zakup. Dowiedz się więcej!
Zestaw
  • Dostępny w magazynie
330,00 zł
+ 330 pkt. Punkty SkinClub dla Ciebie za każdy zakup. Dowiedz się więcej!
50 ml
  • Dostępny w magazynie
330,00 zł
+ 330 pkt. Punkty SkinClub dla Ciebie za każdy zakup. Dowiedz się więcej!
295 ml
  • Dostępny w magazynie
420,00 zł
+ 420 pkt. Punkty SkinClub dla Ciebie za każdy zakup. Dowiedz się więcej!
  • Dostępny w magazynie
190,00 zł
+ 190 pkt. Punkty SkinClub dla Ciebie za każdy zakup. Dowiedz się więcej!
  • Dostępny w magazynie
44 Produkty

Potrzebujesz porady?

Tel. +48 34 343 56 62

DiagnostykaSkóry

w przygotowaniu...

PCA Skin

PCA Skin to amerykańska marka istniejąca na rynku od blisko 25 lat, słynąca z produkcji najbardziej zaawansowanych i nowatorskich peelingów chemicznych. Znakiem rozpoznawczym marki są produkty profesjonalne, które zrewolucjonizowały rynek. Łączą w sobie osiągnięcia medycyny estetycznej i najnowszych biotechnologii. Jej preparaty dostępne są jedynie w renomowanych klinikach i salonach na całym świecie.
PCA Skin tworzy preparaty na potrzeby skóry wymagającej, dojrzałej, a także zmienionej chorobowo np. trądzikiem różowatym i pospolitym. Receptury produktów opracowywane są przez zespół lekarzy, farmaceutów i biologów, dzięki czemu stanowią połączenie innowacyjnych technologii z najnowszymi osiągnięciami z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. W swojej szerokiej ofercie marka PCA Skin posiada produkty przeciwstarzeniowe, nawilżające, oczyszczające oraz ochronne. W formule preparatów znajdują się wysoce skoncentrowane składniki aktywne takie jak: retinol, kwasy AHA, witaminy oraz ekstrakty roślinne m.in. z ogórecznika, aloesu czy winogron.
Marka zapewnia intensywną rewitalizację skóry. Pozwala pozbyć się problemów z bliznami czy przebarwieniami potrądzikowymi. Dzięki intensywnemu złuszczaniu pozwala zredukować i wyrównać koloryt skóry. Poprawia ukrwienie oraz nawilżenie skóry i niweluje efekt zwiotczenia. Działa więc na zasadzie kuracji anty-aging i oferuje produkty przeciwstarzeniowe. Dzięki zaangażowaniu oraz doborze ekskluzywnych składników aktywnych PCA Skin otrzymuje uznanie i najlepsze opinie na światowym rynku.