Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Paula's Choice Omega Complex
Paulas Choice Booster - added to main Paulas Choice category

Kosmetyki Paulas Choice

240 Produktów
243,00 zł
30 ml
 • Dostępny w magazynie
-15%
Cena promocyjna 419,90 zł Regular Price 494,00 zł
Zestaw
236,99 zł
20 ml
 • Dostępny w magazynie
-14%
Cena promocyjna 342,99 zł Regular Price 403,00 zł
Zestaw
 • Dostępny w magazynie
240 Produktów

Kosmetyki Paulas Choice

Dzielą się na linie, dedykowane typowi skóry oraz potencjalnym problemom na jakie nasza skóra narażona jest każdego dnia:

 • CALM REDNES RELIEF - zawiera delikatne, ale skuteczne składniki, które odżywiają i koją skórę wrażliwą, zmniejsza zaczerwienienie. Odpowiednia dla osób ze skłonnością do trądziku różowatego.
 • CLINICAL ANTI-AGING - Linia dedykowana skórze suchej i zaawansowanym oznakom starzenia - zmarszczki, wiotkość i depigmentacja skóry
 • CLEAR - likwiduje zmiany trądzikowe, nie zawiera agresywnych składników, opierając swoje działanie o nadtlenek benzoilu i kwas salicylowy. Więcej o linii CLEAR przeczytasz na naszym blogu
 • RESIST ANTI-AGING - Zwalcza oznaki starzenia - skóra normalna, mieszana, tłusta lub sucha - Linia RESIST jest dla Ciebie
 • SKIN PERFECTING - Gładsza, zdrowasza i młodziej wyglądająca cera dzięki aktywnym kwasom BHA, które usuwają martwe komórki naskórka i przywracając jej naturalny blask. Linia zawiera jeden TOPowych produktów marki - Paulas Choice - Skin Perfecting 2 % BHA Liquid - Płyn eksfoliujący z 2% kwasem salicylowym
 • SKIN RECOVERY - Zapewnia suchej skórze natychmiastowe nawilżenie, którego tak potrzebuje.
 • SKIN BALANCING - Dedykowan skórze tłustej lub mieszanej, redukuje błyszczenie oraz rozszerzone pory, zachowując jednocześnie barierę wilgotności skóry.
 • PC4MEN - Skóra mężczyzny również potrzebuje opieki. Dedykowana linia zapewni jej odpowiednią pielęgnację
 • EARTH SOURCED - tak nazwana linia zobowiązuje. Niedrażniące, poparte badaniami formuły ze składnikami naturalnymi - bogactwo antyoksydantów.
 • DEFENCE - Smog, Spaliny samochodowe, Dym papierosów, Blue light emitowane przez smartfony, laptopty. Jeżli szukasz zabezpieczenia jakie naszej skórze niesie zagrożenie środowiska w którym żyjemy, ta linia idealnie odpowie na twoje potrzeby

Założycielką amerykańskiej marki kosmetycznej Paula’s Choice jest Paula Begoun, która jest docenioną ekspertką kosmetyczną oraz autorką 20- bestsellerowych książek o pielęgnacji. Paulas Choice istnieje na rynku międzynarodowym już od 20 lat, a niedawno zagościła również w Polsce. Innowacyjne kosmetyki Paula’s Choice zostały stworzone ze świadomością co znajduje się w kosmetykach. Paula Begoun wykorzystała swoje wieloletnie badania nad składnikami kosmetycznymi do stworzenia własnej linii kosmetyków Paula’s Choice. Jej wiedza na temat szkodliwości barwników, parabenów i substancji zapachowych na naszą skórę, była inspiracją do stworzenia innowacyjnch produktów Paulas Choice.

Kim jest Paula Begoun i dlaczego wybrać kosmetyki Paula’s Choice?

Paula Begoun jest autorką licznych bestsellerów w USA, które sprzedano w nakładzie 2,5 miliona egzemplarzy. Misją marki jest udzielanie porad dotyczących pielęgnacji skóry. Same kosmetyki Paulas Choice to wielokierunkowe, zaawansowane kuracje oparte głównie na kwasach AHA/BHA lub retinolu. Mogą być stosowane do każdego rodzaju skóry, z uwzględnieniem takich dermatoz jak: trądzik różowaty, trądzik pospolity, egzema, zmarszczki, przesuszenie, nadwrażliwość, nadprodukcja sebum czy zniszczenia dokonane przez szkodliwe promieniowanie słoneczne. Kosmetyki Paula’s Choice swoją wyjątkowość zawdzięczają unikalnej formule, opartej na badaniach naukowych. To co wyróżnia kosmetyki Paulas Choice to efektywne działanie, bezzapachowa formuła, a ponadto preparaty nie zawierają barwników. Każdy produkt jest testowany na ludziach przez laboratorium pod kątem podrażnienia i bezpieczeństwa. Marka zapewnia, że kosmetyki paulas choice nie są testowanie na zwierzętach, a opakowania produktów są przyjazne środowisku. Proste opakowania kosmetyków Paulas Choice w czytelny sposób informują, jak należy je stosować.

Paula’s Choice - skład i zastosowanie

Kosmetyki Paulas Choice można stosować z każdym innym kosmetykiem, ponieważ doskonale uzupełniają pozostałe kuracje. Główne linie kosmetyków Paula’s Choice to eksfolianty, w skład których wchodzą preparaty złuszczające na bazie kwasu salicylowego -2% lub 1%, kwasy AHA w stężeniu 10 % lub retinolu w stężeniu 1%. Kuracje złuszczające dają szybką poprawę skóry, niwelują trądzik, zaskórniki, nadmierny łojotok, jak również przebarwienia. Dobroczynnie wpływają na skórę dojrzałą, wygładzającą zmarszczki i zwiększając elastyczność skóry. Kosmetyki Paula’s Choice zapewniają promienną i rozświetloną skórę od stóp do głów. Kolejną linią kosmetyków Paulas Choice, która stanowi zaawansowaną, przeciwstarzeniową kurację jest linia antyoksydacyjna. Formuła retinolu zawarta w kosmetykach ujędrnia i wzmacnia skórę, jednocześnie zmiękczając drobne linie i zmarszczki. W jej skład wchodzą głównie preparaty z rozświetlającą witaminą C, resweratrolem, witaminą E, adenozyną oraz przywracające ceramidy, które pomagają odbudować naturalną barierę skóry.

Kosmetyki Paula’s Choice - działanie

Antyoksydanty Paula’s Choice zapobiegają niszczeniu – obumieraniu komórek skóry, a tym samym, wcześniejszym starzeniu skóry. Mają działanie ochronne, wzmacniające i przeciwstarzeniowe. W kosmetykach Paula’s Choice znalazły się także preparaty przeznaczone dla mężczyzn, kosmetyki kolorowe oraz kosmetyki naturalne Earth Sourced. Wszystkie kosmetyki Paula’s Choice działają i są dobre dla każdego typu skóry, bez wyjątków. Opierając się na bogatej wiedzy w zakresie pielęgnacji skóry, każda formuła kosmetyków Paulas Choice jest bezpieczna i poparta badaniami. Kosmetyki Paula’s Choice cieszą się wieloletnim zaufaniem klientów na całym świecie.