Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Paula's Choice Omega Complex

Paulas Choice

252 Produkty
252 Produkty

Potrzebujesz porady?

Tel. +48 34 343 56 62

DiagnostykaSkóry

w przygotowaniu...

Paulas Choice

Założycielką amerykańskiej marki kosmetycznej Paula’s Choice jest Paula Begoun, która jest docenioną ekspertką kosmetyczną oraz autorką 20- bestsellerowych książek o pielęgnacji. Paulas Choice istnieje na rynku międzynarodowym już od 20 lat, a niedawno zagościła również w Polsce. Innowacyjne kosmetyki Paula’s Choice zostały stworzone ze świadomością co znajduje się w kosmetykach. Paula Begoun wykorzystała swoje wieloletnie badania nad składnikami kosmetycznymi do stworzenia własnej linii kosmetyków Paula’s Choice. Jej wiedza na temat szkodliwości barwników, parabenów i substancji zapachowych na naszą skórę, była inspiracją do stworzenia innowacyjnch produktów Paulas Choice.

Kim jest Paula’s Choice?

Paula jest autorką licznych bestsellerów w USA, które sprzedano w nakładzie 2,5 miliona egzemplarzy. Misją marki jest udzielanie porad dotyczących pielęgnacji skóry. Same kosmetyki Paulas Choice to wielokierunkowe, zaawansowane kuracje oparte głównie na kwasach AHA/BHA lub retinolu. Mogą być stosowane do każdego rodzaju skóry, z uwzględnieniem takich dermatoz jak: trądzik różowaty, trądzik pospolity, egzema, zmarszczki, przesuszenie, nadwrażliwość, nadprodukcja sebum czy zniszczenia dokonane przez szkodliwe promieniowanie słoneczne. Kosmetyki Paula’s Choice swoją wyjątkowość zawdzięczają unikalnej formule, opartej na badaniach naukowych. To co wyróżnia kosmetyki Paulas Choice to efektywne działanie, bezzapachowa formuła, a ponadto preparaty nie zawierają barwników. Każdy produkt jest testowany na ludziach przez laboratorium pod kątem podrażnienia i bezpieczeństwa. Marka zapewnia, że kosmetyki paulas choice nie są testowanie na zwierzętach, a opakowania produktów są przyjazne środowisku. Proste opakowania kosmetyków Paulas Choice w czytelny sposób informują, jak należy je stosować.

Kosmetyki Paula’s Choice - skład i zastosowanie

Kosmetyki Paulas Choice można stosować z każdym innym kosmetykiem, ponieważ doskonale uzupełniają pozostałe kuracje. Główne linie kosmetyków Paula’s Choice to eksfolianty, w skład których wchodzą preparaty złuszczające na bazie kwasu salicylowego -2% lub 1%, kwasy AHA w stężeniu 10 % lub retinolu w stężeniu 1%. Kuracje złuszczające dają szybką poprawę skóry, niwelują trądzik, zaskórniki, nadmierny łojotok, jak również przebarwienia. Dobroczynnie wpływają na skórę dojrzałą, wygładzającą zmarszczki i zwiększając elastyczność skóry. Kosmetyki Paula’s Choice zapewniają promienną i rozświetloną skórę od stóp do głów. Kolejną linią kosmetyków Paulas Choice, która stanowi zaawansowaną, przeciwstarzeniową kurację jest linia antyoksydacyjna. Formuła retinolu zawarta w kosmetykach ujędrnia i wzmacnia skórę, jednocześnie zmiękczając drobne linie i zmarszczki. W jej skład wchodzą głównie preparaty z rozświetlającą witaminą C, resweratrolem, witaminą E, adenozyną oraz przywracające ceramidy, które pomagają odbudować naturalną barierę skóry.

Kosmetyki Paula’s Choice - działanie

Antyoksydanty Paula’s Choice zapobiegają niszczeniu – obumieraniu komórek skóry, a tym samym, wcześniejszym starzeniu skóry. Mają działanie ochronne, wzmacniające i przeciwstarzeniowe. W kosmetykach Paula’s Choice znalazły się także preparaty przeznaczone dla mężczyzn, kosmetyki kolorowe oraz kosmetyki naturalne Earth Sourced. Wszystkie kosmetyki Paula’s Choice działają i są dobre dla każdego typu skóry, bez wyjątków. Opierając się na bogatej wiedzy w zakresie pielęgnacji skóry, każda formuła kosmetyków Paulas Choice jest bezpieczna i poparta badaniami. Kosmetyki Paula’s Choice cieszą się wieloletnim zaufaniem klientów na całym świecie.