Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Kosmetyki Orphica Realash

8 Produktów
8 Produktów

Kosmetyki Orphica Realash

Orphica Realash to marka obecna w ponad 35 krajach na świecie. Firma stworzyła innowacyjną odżywkę do rzęs, której działanie potwierdzono licznymi badaniami klinicznymi. Orphica Realash Eyelash Enhancer podbiła światowy rynek i stała się bestsellerem marki.
Orphica tworzy recepturę produktów na bazie składników pochodzenia roślinnego — ekstrakty i soki. Dzięki temu gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność. Skład odżywki skomponowany jest tak, że nie wywołuje alergii ani nie powoduje podrażnień nawet u osób o bardzo wrażliwych oczach. Odżywka wzmacnia włoski i nadaje efekt długich i gęstych rzęs. W ciągu 30 dni poprawisz kondycję swoich rzęs, co stanowi ogromną konkurencję dla sztucznych substytutów. Celem Realash jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Produkt dzięki skuteczności działania i braku skutków ubocznych podbija rynek konsumencki. Odżywka została nagrodzona licznymi wyróżnieniami m.in. Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Marka Orphica Realash w swojej bogatej ofercie posiada także kremy na dzień i na noc, peelingi, maski i balsamy. Orphica wspiera kurację przeciwzmarszczkową i produkuje preparaty anty-aging. Pozwala odżywić skórę i zredukować objawy starzenia się. Zabezpiecza przed utratą wody, zwiększa gładkość oraz odnowę komórkową. Znane są również gadżety kosmetyczne marki jak kredki do oczu, tusze do rzęs czy eyeliner'y. Marka wiedzie prym w tworzeniu produktów do pielęgnacji o szerokim spektrum działania. Producent zapewnia bezpieczeństwo stosowania preparatów oraz 100% naturalność.