Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Kosmetyki Olaplex

7 Produktów
7 Produktów

Kosmetyki Olaplex

Założycielami Olaplex jest dr Eric Pressly i dr Craig Hawker. Marka powstała z połączenia sił dwóch, światowej klasy specjalistów w dziedzinie chemii materiałowej. Misją Olaplex jest intensywna odbudowa struktury włosa. Marka wyznacza światowe trendy i stała się symbolem zdrowych, mocnych włosów!
Marka oferuje klientom oryginalną linię kosmetyków fryzjerskich, dzięki którym nie dochodzi do trwałych uszkodzeń włosów w czasie zabiegów, np. koloryzacji. Za ten wspaniały efekt odpowiada precyzyjnie dobrany, wyjątkowy skład chemiczny kosmetyków. Formuła produktów Olaplex replikuje i odbudowuje uszkodzone wiązania dwusiarczkowe między stukturami białkowymi włosa. Dzięki temu możliwe jest wykonanie nieinwazyjnej koloryzacji. Regeneracja włosów jest w 100% skuteczna, a efekty pozostają na długie lata.
Skład chemiczny preparatów od marki nie zawiera silikonów i olejów mineralnych. Regeneruje wiązania we włosach, które zostały zerwane lub zniszczone podczas zabiegów chemicznych. Odbudowuje strukturę włosa poprzez naprawę uszkodzonych wiązań disulfidowych. Cały proces zapobiegania uszkodzeniom i naprawiania włosów rozpoczyna się już w momencie nałożenia preparatu. Wśród produktów Olaplex znajdują się szampony i odżywki do włosów. Nie brakuje także masek i silnego serum regeneracyjnego. Nietypowym specyfikiem są kremy, które należy stosować w trakcie stylizacji włosów. Zapewniają ochronę przed ciepłym powietrzem suszarki oraz prostownicy, czy lokówki. Nawilżają włosy, poprawiają ich kondycję i nadają blasku. Olaplex na stałe zrewolucjonizowała fryzjerstwo. Z usług tej marki korzysta wiele luksusowych salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Jakość oraz wydajność zapewniła Olaplex najlepsze opinie na światowym rynku.