Wykwalifikowani specjaliści

Czy korzystasz z chatu, kontaktujesz się z nami mailowo czy dzwonisz bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, zawsze masz pewność, że doradzi Ci profesjonalista. W SKINADVISOR Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem, dlatego aby pomóc Ci w wyborze odpowiednich produktów do pielęgnacji, czekają na Ciebie specjaliści z zakresu kosmetologii i dermokosmetologii.

Diagnoza potrzeb skóry

Przykładamy dużą wagę do poznania potrzeb Twojej skóry i w związku z tym, zanim zaproponujemy Ci produkty do pielęgnacji twarzy, ciała czy włosów prowadzimy profesjonalny wywiad dermokosmetyczny, zadajemy dużo pytań, które prowadzą nas do wielu wniosków. Zawsze z korzyścią dla Ciebie.

Próbki na miarę

Dzięki temu, że wiemy już o Tobie trochę więcej jesteśmy w stanie dobrać do zamówienia próbki szyte na miarę. Na miarę Twoich potrzeb.

Prezenty przy zamówieniu

Im większe zamówienie w Twoim koszyku, tym więcej prezentów. Zakupy w naszym sklepie to sama przyjemność!

Opieka pozakupowa

W SKINADVISOR o nasze Klientki i Klientów dbamy od pierwszego zakupu poprzez rozbudowany program opieki pozakupowej, dzięki któremu możesz na nas liczyć w każdej sytuacji. Czy potrzebujesz konsultacji w zakresie doboru kosmetyków najlepiej odpowiadających potrzebom Twojej skóry czy chcesz się upewnić, jak stosować otrzymane próbki - zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta, a chętnie pomożemy. Rozbudowany program opieki pozakupowej to gwarancja, że poczujesz pełną skuteczność wybranych przez Ciebie produktów.