Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Kosmetyki NeoStrata

17 Produktów
165,00 zł
40 g
  • Dostępny w magazynie
162,00 zł
40 g
  • Dostępny w magazynie
17 Produktów

NeoStrata

NeoStrata to amerykański producent dermokosmetyków, bazujących głównie na kwasach owocowych, które wykorzystuje się do zabiegów dermatologicznych oraz pielęgnacji skóry. Marka została założona przez Ruey Yu i Eugene Van Scott w 1988 roku. Neostrata jako pierwsza stworzyła formułę peelingu z kwasem glikolowym. Obecnie marka posiada ponad 80 patentów za odkrycie odmładzającego działania polihydroksykwasów (PHA) i alfahydroksykwasów (AHA). Stały się one rewolucją w terapii przeciwstarzeniowej skóry.
Preparaty Neostrata są przeznaczone do każdego typu skóry dotkniętej rozmaitymi problemami takimi jak: trądzik różowaty, przebarwienia, fotostarzenie, uszkodzenia posłoneczne, trądzik pospolity, nadmierna suchość i rogowacenie. Kuracja preparatami NeoStrata pomaga szybko i efektywnie zmniejszyć wszystkie niedoskonałości skóry. Preparaty te są polecane przez lekarzy, a ich skuteczność została potwierdzona klinicznie. Zaawansowane naukowo dermokosmetyki NeoStrata wyraźnie poprawiają stan skóry i regenerują ją. Produkty NeoStrata stały się nieocenionym sojusznikiem w walce z trądzikiem. Oferuje intensywne nawilżanie i ochronę skóry. Wspomaga redukcję przebarwień i wyrównuje koloryt. Intensywne złuszczanie zapewnia doskonałe źródło młodości i walkę ze zmarszczkami. Stąd wynika uniwersalizm marki w stosunku do typów cer oraz rodzajów skóry.
Twórcy marki, znani z szerokiej wiedzy, doświadczenia i niedoścignionej pasji w dziedzinie dermatologii i medycy estetycznej. Nieustannie udoskonalają opracowywane przez siebie składniki preparatów i ich formuły. Tworzą innowacyjne formuły preparatów, publikują badania kliniczne w większości czasopism medycznych i dermatologicznych, posiadają patenty zarówno amerykańskie, jak i zagraniczne.