Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Kosmetyki NeoStrata

22 Produkty
22 Produkty

Kosmetyki NeoStrata

NeoStrata to amerykański producent dermokosmetyków, bazujących głównie na kwasach owocowych, które wykorzystuje się do zabiegów dermatologicznych oraz pielęgnacji skóry. Marka została założona przez Ruey Yu i Eugene Van Scott w 1988 roku. Neostrata jako pierwsza stworzyła formułę peelingu z kwasem glikolowym. Obecnie marka posiada ponad 80 patentów za odkrycie odmładzającego działania polihydroksykwasów (PHA) i alfahydroksykwasów (AHA). Stały się one rewolucją w terapii przeciwstarzeniowej skóry.
Preparaty Neostrata są przeznaczone do każdego typu skóry dotkniętej rozmaitymi problemami takimi jak: trądzik różowaty, przebarwienia, fotostarzenie, uszkodzenia posłoneczne, trądzik pospolity, nadmierna suchość i rogowacenie. Kuracja preparatami NeoStrata pomaga szybko i efektywnie zmniejszyć wszystkie niedoskonałości skóry. Preparaty te są polecane przez lekarzy, a ich skuteczność została potwierdzona klinicznie. Zaawansowane naukowo dermokosmetyki NeoStrata wyraźnie poprawiają stan skóry i regenerują ją. Produkty NeoStrata stały się nieocenionym sojusznikiem w walce z trądzikiem. Oferuje intensywne nawilżanie i ochronę skóry. Wspomaga redukcję przebarwień i wyrównuje koloryt. Intensywne złuszczanie zapewnia doskonałe źródło młodości i walkę ze zmarszczkami. Stąd wynika uniwersalizm marki w stosunku do typów cer oraz rodzajów skóry.
Twórcy marki, znani z szerokiej wiedzy, doświadczenia i niedoścignionej pasji w dziedzinie dermatologii i medycy estetycznej. Nieustannie udoskonalają opracowywane przez siebie składniki preparatów i ich formuły. Tworzą innowacyjne formuły preparatów, publikują badania kliniczne w większości czasopism medycznych i dermatologicznych, posiadają patenty zarówno amerykańskie, jak i zagraniczne.