Mesoestetic

Dermamelan (Cosmelan) Treatment + Hydra Vital Factor K Mask

ZESTAW rozjaśniający przebarwienia (Dermamelan + Hydra Vital Factor K Maska)

+ 832 pkt. Punkty SkinClub dla Ciebie za każdy zakup. Dowiedz się więcej!
832,00 zł
+ 832 pkt. Punkty SkinClub dla Ciebie za każdy zakup. Dowiedz się więcej!
Zestaw
SKU
MESN1-0015-ZEST-0000-00

Termin wysyłki: Dostępny w 3-7 dni roboczych Dostępny w 3-7 dni roboczych

Koszt wysyłki: 0,00 zł

Zamówienie bez formularzy:

Jeśli nie masz czasu na wypełnianie formularzy, zadzwoń do nas na numer +48 34 343 56 62 lub podaj poniżej swój numer telefonu i określ preferowaną porę kontaktu.

Dodatkowe korzyści

Darmowa dostawa już od 100 zł

Na terenie całego kraju, pocztą lub kurierem

Próbki produktów gratis

Próbki dobrane dla Ciebie przez specjalistów

Bezpłatna konsultacja

Konsultacja merytoryczna doboru produktu

Zwrot lub wymiana do 30 dni

Możesz zwrócić lub wymienić produkt do 30 dni!

SkinClub

Zestaw składa się z: Dermamelan - to krem przedłużający efekty zabiegu Dermamelan, przeprowadzanego w gabinecie lekarskim. Krem jest nazywany następcą Cosmelanu, a główna różnica między preparatmi polega na tym, iż Dermamelan ma wyższe stężenie składników aktywnych, więc ma silniejsze działanie. To jeden z najskuteczniejszych preparatów rozjaśniających przebarwienia, może być stosowany również jako kuracja domowa, bez poprzedzającego zabiegu u lekarza. Skuteczność preparatu opiera się na skoncentrowanych składnikach aktywnych do których należy kwas kojowy, azelainowy, salicylowy, bisabolol, alfa - arbutyna, witaminy: A, E, C, niacynamid. Witaminy działają antyoksydacyjne, a specjalny kompleks Tyrosinol hamuje nadmierną produkcję barwnika - melaniny. Hydra Vital Factor K Maska - Maseczka stanowi uzupełnienie zabiegów Cosmelan lub Dermamelan, przyspiesza procesy regeneracji i odnowy komórkowej skóry. Maseczka przynosi natychmiastowy komfort i ukojenie skórze, łagodzi podrażnienia, zapobiega wysuszeniu. Skóra pozostaje nawilżona, odbudowana i wzmocniona.

SkinClub

SkinClub

Wiek:

SkinClub

Sposób użycia: Dermamelan: preparat stosować (w zależności od problemu i intensywności przebarwień) od 3 do 7 razy w tygodniu na oczyszczoną skórę twarzy. Po kilku dniach może wystąpić zaczerwienienie, złuszczenie, lub napięcie skóry. Przeciwwskazania do stosowania Dermamelan: opryszczka, ciąża i okres laktacji, przyjmowanie leków z witaminą A, aktywne zmiany skórne. Hydra Vital Factor K Maska: stosować 2 razy w tygodniu na noc. Aplikować na oczyszczoną skórę cienką warstwę maseczki. Pozostawić na 1 minut, po czym zmyć obficie wodą.

SkinClub

masz pytania?

Potrzebujesz poradySpecjalisty ?

Zadzwoń +48 34 343 56 62

Średnia ocena: 5.0
! Każdą opinię nagradzamy 50 pkt w skinclub

Expiry date: 2021-10-30 00:00:00

Date of added to "New" category: Nie

Date of removal from "New" category: Nie

Nazwa polska: ZESTAW rozjaśniający przebarwienia (Dermamelan + Hydra Vital Factor K Maska)

Top Recenzja Opis:
Zestaw składa się z:
Dermamelan - to krem przedłużający efekty zabiegu Dermamelan, przeprowadzanego w gabinecie lekarskim. Krem jest nazywany następcą Cosmelanu, a główna różnica między preparatmi polega na tym, iż Dermamelan ma wyższe stężenie skła…

Zestaw: Nie

Produkt nie zawiera: Nie

Składniki aktywne: Nie

Status dostępności: Dostępny w 3-7 dni roboczych

INCI: Nie

Producent: Mesoestetic

Dla kobiet w ciąży: Nie

Produkt eco: Nie

Sposób użycia:
Dermamelan: preparat stosować (w zależności od problemu i intensywności przebarwień) od 3 do 7 razy w tygodniu na oczyszczoną skórę twarzy. Po kilku dniach może wystąpić zaczerwienienie, złuszczenie, lub napięcie skóry. Przeciwwskazania do stosowania Dermamelan: opryszczka, ciąża i okres laktacji, przyjmowanie leków z witaminą A, aktywne zmiany skórne.
Hydra Vital Factor K Maska: stosować 2 razy w tygodniu na noc. Aplikować na oczyszczoną skórę cienką warstwę maseczki. Pozostawić na 1 minut, po czym zmyć obficie wodą.

Dla kogo: Nie

Obszar stosowania: Nie

Wiek: Nie

Rodzaj skóry: Nie

Typ cery: Nie

Wskazanie: Nie

Rodzaj produktu: Nie

Pojemność: Nie

Polecany przez: Nie