Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

mesoestetic sklep promocje

Kosmetyki Mesoestetic

Top produkty
-12%
Cena promocyjna 537,00 zł Regular Price 611,00 zł
30 ml
  • Dostępny w magazynie
-12%
Cena promocyjna 544,00 zł Regular Price 623,00 zł
30 ml
135 Produktów
280,00 zł
30 ml
  • Dostępny w magazynie
-15%
Cena promocyjna 282,25 zł Regular Price 332,06 zł
  • Dostępny w magazynie
-4%
Cena promocyjna 219,98 zł Regular Price 229,55 zł
500 ml
  • Dostępny w magazynie
135 Produktów

Porady Kosmetologa

Tel. +48 34 343 56 62

DiagnostykaSkóry

w przygotowaniu...

Mesoestetic

Mesoestetic Laboratories jest specjalistą w opracowywaniu technologicznie zaawansowanych i bezpiecznych pod względem stosowania produktów wykorzystywanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Marka Mesoestetic otrzymała miano referencyjnej firmy w sektorze medycyny estetycznej, dzięki nowatorskim produktom, nieustannemu dążeniu do doskonalenia formuł preparatów, licznym innowacjom i rozwojowi.

Od początki istnienia marki, Mesoestetic za główny cel obrało dostarczenie profesjonalistom i konsumentom nowatorskich rozwiązań i kompletnych serii produktów z dziedzin medycyny estetycznej i kosmetologii. Mesoestetic tworzy produkty najwyższej jakości, które powstają w ściśle kontrolowanych warunkach. Skuteczność produktów marki Mesoestic jest sprawdzona i potwierdzona licznymi badaniami naukowymi.

Sukcesem marki Mesoestetic jest stworzenie linii preparatów Cosmelan 2 i Dermamelan Treatment, które skutecznie walczą z wszelkimi przebarwieniami skóry, dlatego są polecane przez specjalistów w branży pielęgancji skóry. Mesoestetic Laboratories powstało w 1984 roku w Hiszpanii. Marka została założona przez Joan Carles Font i Jose Almansa, mających ogromne doświadczenie w dziedzinie farmacji.

Dzięki temu marka opracowała szeroką gamę preparatów najwyższej jakości, których działanie poparte jest szeroką wiedzą specjalistów i badaniami naukowymi. Marka Mesoestetic Laboratories posiada 3 główne oddziały: Mesoestetic - oddział dermokosmetyków i kosmeceutyków, zajmujący się produktami do pielęgnacji dla klientów indywidualnych i produktami do profesjonalnych zabiegów Mesoestetic Medical Devices - oddział,ściśle współpracujący z oddziałem dermokosmetycznym, zajmujący się medycznym sprzętem.

Tworzy terapie i aparaturę medyczną, wykorzystując innowacyjne technologie, tak aby osiągnąć widoczne rezultaty estetyczne bez konieczności wykonywania operacji Exiko Laboratories - zajmuje się produkowaniem suplementów diety.