Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Kosmetyki Mene & Moy System

15 Produktów
212,00 zł
50 ml
  • Dostępny w magazynie
-36%
Cena promocyjna 188,99 zł Regular Price 299,00 zł
150 ml
  • Dostępny w magazynie
15 Produktów

Kosmetyki Mene & Moy System

Marka Mene&Moy została założona w 1985 roku przez brazylijskiego chirurga plastycznego, doktora Romulo Mene i amerykańskiego dermatologa, Lawrence'a Moya z Uniwersytetu w Kalifornii. Mene&Moy System wykorzystuje najnowsze zdobycze kosmetologii poparte naukową i kliniczną wiedzą i doświadczeniem. Umożliwia pełne spektrum zastosowań na polu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.
Mene&Moy System produkuje aktywne kosmetyki zawierające w swoim składzie naturalnie występujące związki. Dzięki ich odpowiedniemu doborowi i połączeniu są w stanie pokonać barierę skórną i dotrzeć do skóry właściwej. Kosmetyki Mene&Moy zawierają wysoce skoncentrowane związki: witaminę C, która skutecznie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Kwas fitowy redukuje przebarwienia. Kwas glikolowy powoduje złuszczanie i pobudzenie syntezy kolagenu. Efekt dopełnia się w połączeniu z łagodzącymi i kojącymi wyciągami z rumianku, witaminami A i E, masłem shea, olejkami z orchidei i bisabololem. W ten sposób marka Mene &Moy stworzyła dobrze tolerowane i skuteczne kosmetyki do walki z objawami starzenia i redukcją przebarwień słonecznych.
Mene&Moy System to marka produkująca profesjonalne produkty kosmetyczne do pielęgnacji twarzy i całego ciała. W swojej szerokiej ofercie posiada produkty profesjonalne, do gabinetów dermatologicznych i medycyny estetycznej, a także do użytku domowego, przeznaczone do każdego rodzaju skóry.

Owocem wieloletnich badań Mene&Moy są innowacyjne serie dermokosmetyków:

Platynowa linia — zawiera wysoce zaawansowane formuły przeciwstarzeniowe
Biała linia — składa się z leczniczych kosmetyków opartych na bazie witaminy C, kwasu glikolowego, kwasu fitowego i kojowego oraz cennych antyoksydantów
Linia do pielęgnacji ust — służy do intensywnego nawilżania i odmładzania ust
Linia z witaminą C — oparta jest na rewolucyjnym zastosowaniu witaminy C w kosmetykach

Kosmetyki Mene&Moy są także polecane jako dopełnienie i utrzymanie rezultatów zabiegów z użyciem kwasów. Dzięki nim można utrzymać, a nawet wzmocnić satysfakcjonujący efekt po wykonaniu zabiegu.