Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

iS Clinical kosmetyki

55 Produktów
55 Produktów

Potrzebujesz porady?

Tel. +48 34 343 56 62

DiagnostykaSkóry

w przygotowaniu...

iS Clinical

iS Clinical to marka ekskluzywnych preparatów do pielęgnacji, zapewniających długotrwałe efekty wygładzenia i napięcia skóry. Została założona przez amerykańską markę Innovate Skincare jako kompilacja „nauki i piękna". Preparaty iS Clinical są polecane przez lekarzy na całym świecie! Receptury dermokosmetyków powstają przy współpracy ekspertów przemysłu kosmetycznego, farmaceutów i lekarzy.

Są badane klinicznie pod kątem, zarówno skuteczności działania, jak i bezpieczeństwa stosowania. Preparaty iS Clinical powstają z zestawienia najskuteczniejszych składników naturalnych. Składają się na nie głównie wysokiej jakości składniki roślinne np. wyciąg z liści oliwnych lub ekstrakt z wąkroty azjatyckiej. Większość produktów jest wzbogacona także w stabilną formę witaminy C z trójpeptydem miedzi. Związek ten stymuluje komórki do wzrostu. Kosmetyki iS Clinical cechują się podwyższonym stężeniem aktywnych substancji m.in. retinolu, kwasów owocowych i witaminy C.

Zawierają w swojej recepturze składniki rzadko stosowane w innych kosmetykach, takie jak kwas mlekowy, miedź lub czynnik wzrostu HGF. Składniki te są gwarancją najwyższej skuteczności. Każdy z produktów marki jest dostosowany swoim stężeniem i składem do konkretnych potrzeb skóry. W asortymencie marki znajdziemy preparaty na powszechne problemy skóry, takie jak: trądzik pospolity, różowaty, zmarszczki, czy przebarwienia. Codzienna pielęgnacja w domu preparatami marki iS Clinical bazuje na czterech podstawowych zasadach: 1. oczyszczanie 2. leczenie 3. nawilżanie 4. ochrona przeciwsłoneczna. Te 4 filary zapewniają wielowymiarową pielęgnację prowadzącą do przywrócenia równowagi każdemu rodzajowi skóry.