DARMOWA DOSTAWA JUŻ PRZY ZAKUPACH OD 199 ZŁ

Kosmetyki Dr Hauschka

113 Produkty
165,00 zł
100 ml
  • Dostępny w magazynie
275,00 zł
50 szt
  • Dostępny w magazynie
125,00 zł
  • Dostępny w magazynie
113 Produkty

Potrzebujesz porady?

Tel. +48 34 343 56 62

DiagnostykaSkóry

w przygotowaniu...

Dr Hauschka

Dr. Hauschka tworzy dermokosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała, twarzy oraz kosmetyki do makijażu. Bazą kosmetyków Dr.Hauschka są rośliny, bogate we flawonoidy i fitohormony. Wszystkie produkty są wolne od konserwantów, substancji barwiących i zapachowych, parabenów, silikonu i olejów mineralnych. Posiadają wiele certyfikatów jakości produktów naturalnych. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Głównym przesłaniem firmy jest odpowiedzialność za Ziemię i przywiązanie do natury.

Wyznacznikiem jakości kosmetyków Dr. Hauschka są wyselekcjonowane składniki naturalne. Marka została założona przez doktora Rudolfa Hauschkę. Przy współpracy z kosmetolog Elisabeth Sigmund w 1966 roku stworzył pierwszą serię kosmetyków. Już po roku została uruchomiona ich produkcja. Kilka lat temu do zespołu ekspertów kosmetyki firmy dołączył znany na całym świecie makijażysta Karim Sattar. Poszerzył tym samym rozwój naturalnej i ekologicznej marki kosmetyków.

Obecnie Dr. Hauschka ma swoją siedzibę w Niemczech, gdzie zatrudnia około 700 osób. Jednocześnie jest eksporterem produktów do pielęgnacji skóry do 30 krajów na całym świecie. Firma posiada własne laboratoria mikrobiologiczne i analityczne. Wszystkie surowce i gotowe produkty podlegają ścisłej kontroli na każdym etapie produkcji. Standardy kontroli jakości kosmetyków Dr.Hauschka są znacznie wyższe niż wymagane przez prawo farmaceutyczne. Założenia i filozofia Dr.Haushka: stawianie człowieka w centrum zainteresowania dbanie o środowisko naturalne poszerzanie wiedzy o procesach farmaceutycznych partnerstwo na rynkach kosmetycznych i farmaceutycznych odpowiedzialność za aspekty społeczne