Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Kosmetyki Dr Hauschka

Top produkty
-15%
Cena promocyjna 97,75 zł Regular Price 115,00 zł
10 ml
  • Dostępny w magazynie
-23%
Cena promocyjna 183,99 zł Regular Price 239,00 zł
40 ml
  • Dostępny w magazynie
85 Produktów
-25%
Cena promocyjna 55,99 zł Regular Price 75,00 zł
2,5 ml
  • Dostępny w magazynie
-26%
Cena promocyjna 202,99 zł Regular Price 275,00 zł
50 szt
  • Dostępny w magazynie
-25%
Cena promocyjna 99,99 zł Regular Price 135,00 zł
  • Dostępny w magazynie
85 Produktów

Kosmetyki Dr Hauschka

Dr. Hauschka tworzy dermokosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała, twarzy oraz kosmetyki do makijażu. Bazą kosmetyków Dr.Hauschka są rośliny, bogate we flawonoidy i fitohormony. Wszystkie produkty są wolne od konserwantów, substancji barwiących i zapachowych, parabenów, silikonu i olejów mineralnych. Posiadają wiele certyfikatów jakości produktów naturalnych. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Głównym przesłaniem firmy jest odpowiedzialność za Ziemię i przywiązanie do natury.

Wyznacznikiem jakości kosmetyków Dr. Hauschka są wyselekcjonowane składniki naturalne. Marka została założona przez doktora Rudolfa Hauschkę. Przy współpracy z kosmetolog Elisabeth Sigmund w 1966 roku stworzył pierwszą serię kosmetyków. Już po roku została uruchomiona ich produkcja. Kilka lat temu do zespołu ekspertów kosmetyki firmy dołączył znany na całym świecie makijażysta Karim Sattar. Poszerzył tym samym rozwój naturalnej i ekologicznej marki kosmetyków.

Obecnie Dr. Hauschka ma swoją siedzibę w Niemczech, gdzie zatrudnia około 700 osób. Jednocześnie jest eksporterem produktów do pielęgnacji skóry do 30 krajów na całym świecie. Firma posiada własne laboratoria mikrobiologiczne i analityczne. Wszystkie surowce i gotowe produkty podlegają ścisłej kontroli na każdym etapie produkcji. Standardy kontroli jakości kosmetyków Dr.Hauschka są znacznie wyższe niż wymagane przez prawo farmaceutyczne. Założenia i filozofia Dr.Haushka: stawianie człowieka w centrum zainteresowania dbanie o środowisko naturalne poszerzanie wiedzy o procesach farmaceutycznych partnerstwo na rynkach kosmetycznych i farmaceutycznych odpowiedzialność za aspekty społeczne