DARMOWA DOSTAWA JUŻ PRZY ZAKUPACH OD 199 ZŁ

Dermaquest Sklep - promocja i opinie

Dermaquest kosmetyki

43 Produkty
43 Produkty

Potrzebujesz porady?

Tel. +48 34 343 56 62

DiagnostykaSkóry

w przygotowaniu...

Dermaquest

DermaQuest przyczyniło się do osiągnięcia ogromnych postępów w pielęgnacji skóry na skalę światową. Marka stała się pionierem w wykorzystaniu roślinnych komórek macierzystych w kosmetykach. Każdy kosmetyk ma precyzyjnie dobraną formułę pod względem doboru składników i ich stężeń. Filozofią DermaQuest jest osiąganie długoterminowych rezultatów.

Dermokosmetyki Dermaquest podarują Ci długotrwały komfort i zmniejszenie uwrażliwiania nawet po zakończeniu kuracji! Założycielem marki i jej prezesem od 1990 roku jest chemik i kosmetolog Sam Dhatt. Założeniem firmy jest tworzenie produktów stosowanych przez kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej. Badania nad składem kosmetyków nieustannie prowadzi zespół wykwalifikowanych chemików. Ich celem jest nieustanny rozwój i dostarczanie bezpiecznych i bardzo zaawansowanych technologii.

Dzięki doświadczeniu ekspertów laboratorium stworzyło gamę wysoko wyspecjalizowanych kosmetyków. Jej odbiorcami są, zarówno klienci prywatni, jak i specjaliści w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Ich badania pozwoliły na odkrycie i opatentowanie różnych składników aktywnych oraz nowoczesnych technologii. Wszystkie kosmetyki DermaQuest są pozbawione parabenów oraz nie są testowane na zwierzętach. Kosmetyki te są wybierane i polecane przez specjalistów z dziedziny dermatologii i kosmetologii. Na ten fakt wpływa przede wszystkim silna koncentracja składników aktywnych w produktach.

Założenia marki DermaQuest to: stosowanie wyselekcjonowanych składników aktywnych, wysoka ich koncentracja, efekty potwierdzone badaniami naukowymi, kosmetyki wolne od substancji zapachowych i parabenów, zawartość w produktach komórek macierzystych pochodzenia roślinnego, zawartość w produktach liposomów w celu dotarcia do najgłębszych warstw skóry.