Zadbaj o młodsze spojrzenie z LIERAC DIOPTI

Zadbaj o młodsze spojrzenie z LIERAC DIOPTI

Zadbaj o młodsze spojrzenie z LIERAC DIOPTI

0 0 Paulina Rutecka

Czy wiesz, jak DBAĆ O MŁODSZE SPOJRZENIE?

To, jak wygląda skóra wokół oczu, wpływa na to jak oceniany jest twój wiek! Dlatego w skutecznej pielęgnacji anti-aging kluczową rolę odgrywa dbanie o kondycję tego obszaru skóry. Okazuje się bowiem, że kurze łapki pod oczami najszybciej dodają lat, worki i opuchnięcia powodują, że wyglądasz na zmęczoną, a sińce od razu nasuwają przypuszczenie, że zarywasz noce albo jesteś chora. Jednym słowem jak nas widzą, tak nas piszą, a często jeszcze dopisują własne wnioski dotyczące naszego wyglądu. Zatem skuteczna pielęgnacja skóry jest nie tylko sprawą urody, ale też samopoczucia i tego jak jesteśmy odbierani przez otoczenie. Oczywiście nie trzeba nikogo przekonywać, że warto dbać o swój wizerunek, zwłaszcza w pracy. A współczesna kosmetologia doskonale nam w tym pomaga. A aby długo cieszyć się młodzieńczym wyglądem, trzeba przede wszystkim troszczyć się o okolice oczu.

Wrażliwe miejsca

Pielęgnacja skóry wokół oczu jest bardzo ważna, ale też dosyć trudna. Przede wszystkim dlatego, że to obszar na twarzy, który jest wyjątkowo delikatny i skłonny do podrażnień. Dobry krem pod oczy musi być skuteczny, a jednocześnie łagodny.Skóra wokół oczu jest cztery razy cieńsza niż na twarzy, niemal pozbawiona tkanki podskórnej i uboga w gruczoły łojowe. Dlatego jest szczególnie narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych oraz na pojawianie się zmarszczek pod wpływem mimiki. Ze względu na słabsze krążenie krwi i kruchość drobnych naczyń włosowatych wokół oczu, w stosunkowo młodym wieku, zwiększa się przepuszczalność naczyń krwionośnych. Przez to pojawiają się zasinienia, zwłaszcza kiedy zbyt mało śpimy, a skóra traci elastyczność, co w połączeniu z pogorszonym drenażem prowadzi do tworzenia się worków pod oczami. Z upływem lat traci także swoją gęstość, co powoduje pojawienie się zmarszczek.

Z kolei coraz gorsza kondycja naczyń krwionośnych prowadzi do utrwalenia sinych cieni pod oczami, a nagromadzenie melaniny powoduje powstawanie cieni brunatnych. Spowolnienie mikrokrążenia, pogłębienie przepuszczalności naczyń i nagromadzenie się melaniny powoduje zwiększenie widoczności oznak zmęczenia skóry wokół oczu, które często przechodzi w stan chroniczny i dodaje nam nie tylko lat, ale powoduje, że ciągle wyglądamy na zmęczone czy chore. A wtedy nawet najlepszy korektor nie wystarczy, aby ukryć zasinienia i nas odmłodzić.

Odpowiedź Lierac na problemy skóry wokół oczu

Od 1977 roku specjaliści z Laboratoriów Lierac koncentrowali się na korygowaniu problemów skóry wokół oczu. Z myślą o skutecznej korekcie zmarszczek, cieni, opuchnięć, zaczerwienień we współpracy z lekarzami z oddziału oftamologicznego szpitala Fundacji Rothschild w Paryżu stworzyli linię DIOPTI do pielęgnacji delikatnej i wymagającej skóry na powiekach i pod oczami.

NA ŁADNE OCZY LIERAC DIOPTI

Lierac DIOPTI to unikalna gama 5 produktów, z których każdy powstał w celu zapobiegania lub korekty konkretnego problemu związanego z delikatną skórą wokół oczu. Preparaty wygładzają, rozjaśniają, łagodzą, usuwają zmęczenie i chronią okolice oczu z godną zaufania skutecznością.

Linia pod oczy Lierac DioptiKrem korygujący zmarszczki wokół oczu LIERAC DIOPTICRÈME redukuje widoczne i głębokie zmarszczki, wygładza i przywraca elastyczność skórze. Zawiera Kompleks Przeciwzmarszczkowy, w którego skład wchodzi bluszcz, skrzyp, przywrotnik stymulujące syntezę kolagenu, chroniące skórę przed wolnymi rodnikami i poprawiające jej elastyczność; ekstrakt ze śliwy wpływa na nawilżenie i ujędrnienie skóry, a ekstrakt z nagietka łagodzi podrażnienia. Systematycznie stosowany krem wyraźnie wygładza skórę wokół oczu.

Energetyzujący żel korygujący oznaki zmęczenia wokół oczu LIERAC DIOPTIFATIGUE redukuje oznaki zmęczenia, niweluje obrzęki i rozświetla skórę. Zawiera Kompleks Energetyzujący, w którego skład wchodzi: podwójny kwas hialuronowy (czysty kwas wysokocząsteczkowy i kapsułowany kwas o przedłużonym uwalnianiu), który pomaga wypełniać skórę w głębi i wygładzać na powierzchni; ekstrakt z ruszczyka, witamina C, kofeina zmniejszające widoczność opuchnięć i rozświetlające skórę wokół oczu. Krem doskonale ściera z twarzy wrażenie zmęczenia.

Odświeżający żel korygujący opuchnięcia pod oczami LIERAC DIOPTIGEL redukuje obrzęki, wygładza i przywraca elastyczność skórze. Zawiera Kompleks Przeciwobrzękowy, w którego skład wchodzą: bluszcz, skrzyp, przywrotnik stymulujące syntezę kolagenu, chroniące skórę przed wolnymi rodnikami i poprawiające jej elastyczność oraz rumianek, który koi i zmniejsza opuchnięcia. Stosując go codziennie zapomnisz o poduszeczkach pod oczami.

Krem korygujący cienie pod oczami LIERAC DIOPTICERNE usuwa zasinienia i przywraca zdrowy koloryt skóry. Zawiera Kompleks Rozjaśniający, w którego skład wchodzi: witamina C i mikroalgi pomagające redukować brunatne cienie pod oczami; arnika i ekstrakt z ruszczyka wspomagające uszczelnianie naczyń krwionośnych i redukcję sinych cieni pod oczami oraz witamina E chroniąca skórę przed wolnymi rodnikami. Krem zmniejsza zasinienia dodając twarzy młodzieńczego wyglądu.

Krem rozjaśniający cienie pod oczami z kolorem DIOPTICERNE TEINTÉ redukuje i kryje sine oraz brunatne cienie, przywracając zdrowy koloryt skóry. Zawiera Kompleks Rozjaśniający i pigmenty roślinne czyli: witaminę C i mikroalgi, które pomagają redukować brunatne cienie pod oczami; arnikę i ekstrakt z ruszczyka pomagające uszczelnić naczynia krwionośne i też redukować sine cienie pod oczami, witaminę E chroniącą skórę przed wolnymi rodnikami oraz pigmenty roślinne natychmiast kryjące cienie. Krem pielęgnuje i rozjaśnia skórę pod oczami, a także działa jak korektor – skutecznie ukrywając cienie.

Sprawdź koniecznie ofertę dermokosmetyków LIERAC DIOPTI w sklepestetyka.pl:

Odkrywaj LIERAC DIOPTCREME w zestawach z innymi dermokosmetykami LIERAC PARIS w sklepestetyka.pl