Image Skincare w roli głównej

Marka Image Skincare w roli głównej

0 0 Kinga Krawczyk

Image Skincare – innowacyjna technologia dla wszystkich typów cery!

Image Skincare - poznaj markę
Image Skincare – Vital C, Ageless, Ormedic

Marka godna uznania!

W tym artykule przedstawimy Wam wyjątkową markę kosmetyków, której popularność wzrasta każdego dnia. Znana jest w 52 krajach na całym świecie. Biorąc pod uwagę światową dostępność marki śmiało możemy powiedzieć, że Image Skincare odniosło międzynarodowy suknces. Ich kremy oraz wszystkie pozostałe kosmetyki bardzo szybko zyskały ogromne grono wielbicielek. Założycielami marki są Pani Janna Ronert i doktor Marc Ronert (certyfikowany chirurg plastyk). Marka powstała w 2003 roku na Florydzie. Jest jednym z najszybciej rozwijających się brandów kosmetyków profesjonalnych. Właściciele przez wiele lat poznawali funkcjonowanie skóry na różnych głębokościach. W ten sposób stworzyli preparaty, które jednocześnie pielęgnują głęboko położone warstwy skóry i chronią wierzchnie

Założyciele marki za cel stawiają sobie pomoc w pielęgnowaniu każdego typu skóry tworząc dla nich odpowiednie serie dermokosmetyków. Od trądzikowych, po dojrzałe, borykające się z przebarwieniami. Dzięki temu każda linia jest wyjątkowa!

Janna Ronert pragnęła wyjść naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet. Marzyła, by stworzyć produkty pozbawione parabenów, silikonów, barwników oraz substancji zapachowych, czyniąc je bezpiecznymi dla zdrowia oraz środowiska. W ten sposób powstała marka, która stawia na wysokiej jakości komponenty. Kobiety na całym świecie cenią te preparaty nie tylko za skład i technologię! Przede wszystkim jest to wysoka skuteczność i szybkie efekty.

Image Skincare – sukces tkwi w jakości

Najwyższą jakość gwarantują innowacyjne składniki aktywne, będące owocem pracy naukowców, nad powstrzymaniem czasu oraz cofaniem wieku skóry. Dzięki temu skład produktów bogaty jest w pionierskie rozwiązania, takie jak:

Technologia wektorowa – stworzenie cząsteczek, o różnych głębokościach rozmieszczenia składników aktywnych – w wyniku czego technologia ta, zapewnia programowane uwalnianie oraz przedłużone i nasilone działanie składników w skórze,
Technologia komórek macierzystych – opatentowana na bazie naturalnych komórek roślinnych; komórki macierzyste stymulują naturalną regenerację komórek oraz nasilają działanie fibroblastów, do efektywniejszej produkcji kolagenu, najdroższa i najskuteczniejsza forma tlenku cynku – związku zapewniającego efektywną ochronę przed destrukcyjnym wpływem promieniowania słonecznego, fotosomy, roksisomy i ultrasomy, zapewniające regenerację DNA, które uległo uszkodzeniu w procesach oksydacji oraz promieniowania słonecznego.

Bestsellerowe linie marki Image Skincare

Wśród kobiet na całym świecie, największym powodzeniem cieszą się linie:

Ormedic – bazuje na najczystszych składnikach organicznych, takich jak aloes , polipeptydy czy ekstrakty roślinne. Linia stworzona została z myślą o najbardziej wymagających rodzajach cery. Pomoże przywrócić równowagę i ochroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Kompatybilne składniki pomogą w regenerowaniu bariery hydrolipidowej. Zmniejszą podrażnienie, a przy tym zwiększają syntezę kolagenu i elastyny. W skład linii wchodzi preparat oczyszczający, maska, serum, krem i ochrona przeciwsłoneczna. Razem czynią cuda!

Ageless – linia dedykowana dla skóry z widocznymi oznakami starzenia. Komponenty dobrane zostały tak, by złuszczać skórę i jednocześnie przyspieszać procesy regeneracyjne. Nie brakuje najbardziej znanych składników przeciwstarzeniowych – retinolu i kwasu glikolowego. Każdy kosmetyk z tej serii posiada idealnie dobrane stężenie substancji aktywnych tak by przynosić jak najlepsze rezultaty. Dodatek komórek macierzystych i kwasu hialuronowego sprawia, że skóra w mgnieniu oka staje się gładka i promienna. To skuteczna broń przed upływającym czasem, wielokrotnie nagradzana w USA!

Marka Image Skincare docenia potencjał witaminy C

Vital C – to wyjątkowa linia, która bazuje na wysokich stężeniach witaminy C. W skład serii wchodzą m.in: krem do twarzy, serum, maska oraz olejek. Stworzony z myślą o cerze zmęczone, szarej, borykającej się z przebarwieniami. Wykorzystano stabilne formy tego składnika: BV-OSC, kwas l-askobinowy oraz askorbinianofisforan magnezu. Dzięki temu produkty są jeszcze bardziej skuteczne! Ponadto, antyoksydacyjne właściwości witaminy C spowalniają procesy starzenia. Preparaty poprawiają kondycję skóry, rozjaśniają przebarwienia, dzięki czemu cera wygląda młodo i świeżo. W linii znajdziemy kremy, serum maskę i ochronę przeciwsłoneczną. Ta różnorodność produktów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Image Skincare to marka, która wychodzi naprzeciw wszystkim typom skóry! Ty również znajdziesz produkt idealny dla siebie!