Diagnostyka Skóry – porady Kosmetologa

Odbierz personalizowany Program Pielęgnacyjny

Potrzebujesz porady kosmetologa w doborze kosmetyków i dermo-kosmetyków do pielęgnacji twojej skóry ? Wypełnij 5 minutową ankietę!

Bardzo dobrze trafiłaś/ trafiłeś – nasz kosmetolog przygotuje dla Ciebie dedykowany Program Pielęgnacyjny. Będzie potrzebował jednak informacji, aby dobrać odpowiednie produkty, oraz kolejność i częstotliwość ich stosowania.

W tej chwili nasz SkinTest – Diagnostyka Skóry umożliwia wybór płci oraz obszarów ciała – Twarz, Włosy, Ciało. 
Porada Kosmetologa jest całkowicie darmowa, a przygotowany specjalnie dla Ciebie Program Pielęgnacyjny otrzymasz w ciągu 2 dni roboczych wraz z indywidualnym kuponem rabatowym na proponowane produkty.

Pozwól, że będę Twoją wirtualną asystentką i przeprowadzę Cię przez poniższą ankietę. Jeżeli nie chcesz lub nie możesz odpowiedzieć na którekolwiek z pytań, skorzystaj z przycisku 'Pomiń' (widoczny obok dymku z odpowiedzią po prawej stronie)

To co, zaczynamy ?

Porada kosmetologa - Bok

Kontakt:
Jeżeli w oczekiwaniu na swój program pielęgnacyjny – będziesz potrzebowała/potrzebował kontaktu z naszymi specjalistami – 
porady kosmetologa – zadzwoń lub napisz:

email: porada.kosmetologa@skinadvisor.pl
Tel. : +48 34 343 56 62 (pon – pt: 9 – 17)

Zachęcamy również do założenia konta w sklepie SkinAdvisor.pl. Założenie konta daje możliwość przystąpienia do SkinClub – preferencyjne warunki zakupu (kupon rabatowy na każde kolejne zakupy), punkty, którymi płacisz w koszyku, dostęp do wyjątkowych ofert, dobranych specjalnie dla Ciebie. To także prosta droga do wyjątkowych promocji i katalogów VIP.

Leave a Reply