Bezpłatna diagnoza skóry

Poszukujesz idealnych rozwiązań dla Twojej skóry? Pragniesz obdarzyć ją wyjątkową pielęgnacją? Nie masz pewności, który z ponad 4000 produktów dostępnych w SKINADVISOR najlepiej spełni twoje oczekiwania? Przychodzimy z pomocą Tobie i Twojej skórze! Sprawdź, w jaki sposób uzyskać najlepsze porady, fachową pomoc i wszelkie potrzebne Ci informacje. Zobacz, jak prosto jest uzyskać pomoc i dermokonsultacje w SKINADVISOR!

Bezpłatne doradztwo i konsultacja

Potrzebujesz rzetelnych informacji o naszych produktach? Chcesz dopytać o sposób korzystania z nich? A może chcesz dobrać produkt uzupełniający Twój zakup? Naszym klientom oferujemy zawsze darmową konsultację - przez e-mail, telefon bądź chat.

Doświadczeni dermokonsultanci

Wszelkich potrzebnych informacji, aby w pełni cieszyć się zakupionymi produktami, udzielają doświadczeni dermokonsultanci posiadający zarówno wykształcenie kierunkowe, jak i doskonałą znajomość portfolio produktowego. Ich uczestnictwo w szkoleniach produktowych, a także osobiste testy wielu produktów z naszej oferty to gwarancja najbardziej fachowej pomocy w doborze Twoich kosmetyków.

Personalizowane programy pielęgnacyjne

Zadbaj o skórę kompleksowo. Skorzystaj z bezpłatnej oferty programu pielęgnacyjnego stworzonego specjalnie dla Ciebie. Znajdziesz go w specjalnej zakładce Skin Advisor, w której nasi specjaliści umieszczą propozycje produktów dopasowanych do potrzeb Twojej skóry. Z listą produktów dopasowanych do Ciebie zakupy stają się jeszcze prostsze.

Automatyczny doradca

Jeżeli nie chcesz rozmawiać z naszym specjalistą, możesz skorzystać z opcji automatycznego doradcy. Rozpocznij, odpowiadając na kilka pytań. Dowiesz się, jakie produkty są najlepsze dla Ciebie i Twojej skóry.

Specjalistyczny blog

Zawsze pewne informacje, zawsze aktualne tematy - sprawdź artykuły na naszym blogu i bądź na bieżąco! Sezonowe poradniki, nowości w branży beauty, trendy w dermatologii i najważniejsze informacje o topowych markach dostępnych w sklepie SKINADVISOR - wszystko zebrane dla Ciebie w jednym miejscu! Autorami naszych blogowych wpisów są wyłącznie kosmetolodzy.