Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Kosmetyki Bandi

87 Produktów
87 Produktów

Kosmetyki Bandi

Marka Bandi Cosmetics została założona w 1986 roku przez Bogdę Draniak. Jest polską firmą rodzinną, która produkuje preparaty profesjonalne i detaliczne. Bandi tworzy innowacyjne formuły kosmetyków na bazie najwyższej jakości składników z różnych zakątków świata. W tworzeniu swoich produktów Bandi wykorzystuje najnowsze technologie, które wspomagają transport i wchłanianie składników.

Marka Bandi specjalizuje się w tworzeniu preparatów do pielęgnacji twarzy. Mają one właściwości przeciwstarzeniowe, nawilżające, odżywcze oraz redukujące zaczerwienia. Bandi tworzy także produkty do pielęgnacji całego ciała takich jak balsamy i peelingi. Kosmetyki Bandi są skierowane do profesjonalnych salonów kosmetycznych. Marka w swojej szerokiej ofercie posiada preparaty do pielęgnacji każdego typu cery oraz różnych problemów skórnych.

Bandi jako pierwsza, w 1993 roku wprowadziła na polski rynek serię preparatów dotleniających oraz kosmetyków z zawartością kwasu hialuronowego. Marka jest polskim pionierem w produkcji kosmetyków do domowej mikrodermabrazji oraz produktów z kwasami. Marka Bandi przez cały okres istnienia otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. W swoim dorobku posiada 9 statuetek Beauty Premium przyznawanych przez magazyn Beauty Forum. Marka została także kilkakrotnie doceniona tytułem "Hit Salonu".