Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

Kosmetyki Academie

Kosmetyki Academie

123 Produkty
123 Produkty

Kosmetyki Academie

Dermokosmetyki Academie dostosowane są do potrzeb skóry w każdym wieku! Doskonale sprawdzą się przy pielęgnacji skóry problematycznej. Cieszą się także uznaniem wśród Pań z cerą wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii. Doskonale zadbają o skórę dojrzałą i przywrócą jej doskonałą kondycję sprzed kilkunastu lat! Istniejąca na rynku od 1926 roku marka Academie posiada w swojej ofercie innowacyjne kosmetyki najwyższej jakości!

Zawartość składników aktywnych w ich produktach sięga 36,5%! Firma Academie jest jedną z najstarszych w Europie. Została założona przez paryskiego farmaceutę dr Georges’a Gay. Od samego początku, firma skupiła się na prowadzeniu badań naukowych i wykorzystywaniu ich przy produkcji kosmetyków. Dzięki temu opracowała specjalistyczną metodę opierającą się na systemie diagnozy i doborze właściwego preparatu pielęgnacyjnego. Académie jako jedyna we Francji firma kosmetyczna posiada własną fabrykę i laboratorium. Wprowadzona przez Georges'a Gaya imienna karta diagnostyczna po dziś dzień stanowi nieodzowny element pracy w renomowanych spa i instytutach kosmetycznych.

Stworzył on także spełniającą się obecnie na świecie, a rewolucyjną wówczas filozofię porównującą proces pielęgnacji do procesu leczenia. Oprócz innowacyjnych dermokosmetyków, marka Academie słynie z profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało. Kosmetyki Academie doceniono na całym świecie. Cieszą się zaufaniem wśród kobiet w ponad 50 krajach świata."