Darmowa dostawa już od 199,99 zł wartości zamówienia

environ your skin reborn beauty

Kosmetyki Environ

78 Produktów
-15%
Cena promocyjna 331,50 zł Regular Price 390,00 zł
2 szt
  • Dostępny w magazynie
-10%
Cena promocyjna 399,60 zł Regular Price 444,00 zł
Zestaw
-10%
Cena promocyjna 378,00 zł Regular Price 420,00 zł
Zestaw
  • Dostępny w magazynie
-10%
Cena promocyjna 390,60 zł Regular Price 434,00 zł
Zestaw
  • Dostępny w magazynie
-10%
Cena promocyjna 369,00 zł Regular Price 410,00 zł
Zestaw
  • Dostępny w magazynie
-10%
Cena promocyjna 381,60 zł Regular Price 424,00 zł
Zestaw
  • Dostępny w magazynie
-10%
Cena promocyjna 381,60 zł Regular Price 424,00 zł
Zestaw
78 Produktów

Potrzebujesz porady?

Tel. +48 34 343 56 62

DiagnostykaSkóry

w przygotowaniu...

Environ

Firma Environ powstała w 1990 roku w Republice Południowej Afryki. Założycielem marki jest kardiochirurg i chirurg plastyk dr Desmond Fernandes. Rozpoczął on produkcję kosmetyków od dwóch kremów. Ich formułę opracowano dla pacjentów po zabiegu operacji plastycznej twarzy. Funkcją kremów była jak najszybsza i efektywna pozabiegowa regeneracja skóry z zachowaniem rezultatów odmładzających. Po sukcesie tych produktów wzrosło zapotrzebowanie na kosmetyki Environ do tego stopnia, że rozpoczęto produkcję całych zestawów. Współcześnie zestawy te są dostępne w wielu krajach. Zarówno w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, jak i w osobistych kosmetyczkach tysięcy kobiet. Do wyrobu dermokosmetyków Environ używa się składników najwyższej jakości. Są to antyutleniacze, peptydy oraz stężone witaminy E, A i C.

Dermokosmetyki Environ wyraźnie redukują widoczność blizn, zmarszczek, przebarwień i popękanych naczynek. O najwyższej jakości produktów Environ świadczą potwierdzone rezultaty przez pacjentów na całym świecie. Marka trzymała certyfikat przyznawany przez niezależny Instytut Witamin w Lozannie. Kosmeceutyki Environ są bezzapachowe, pozbawione barwników i zawierają śladowe ilości konserwantów. Wszystko, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Dermokosmetyki Environ nie powodują blokowania ujść gruczołów łojowych. Ich lekka konsystencja, łatwo przenika i penetruje w głąb skóry. Marka Environ została pionierem firm kosmetycznych, ponieważ jej produkty mają właściwości farmaceutyczne. Są wytwarzane na podstawie badań medycznych. Kosmeceutyki Environ kontrolowane są na każdym etapie produkcji.

Ogromnym osiągnięciem marki jest opracowanie bezkonkurencyjnego systemu ochrony skóry przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Na świecie nie istnieje równoważny produkt, którego działanie i formuła byłyby bliskie kosmeceutykom Environ. Dermokosmetyki Environ gwarantują system ochrony skóry na bardzo wysokim poziomie. Niestandardowe innowacyjne podejście do metod regeneracji i odmładzania pozwala na osiągnięcie skutecznego planu naprawczego skóry nie tylko w gabinetach kosmetycznych, ale i w domu.